Çiğli Eşya Taşıma

İzmir’in kalabalık nüfuslu ilçelerinden bir tanesi olan Çiğli ilçesinde yaşayan vatandaşlarımızın sayısı 200 bini aşmıştır. İlçede en önemli hizmet sektörlerinden bir tanesi olarak gösterilen nakliyat sektörü oldukça büyük bir pazar oluşturmaktadır. Sürekli olarak artan nüfus ve dışarıya verilen göçler sayesinde aktif bir eşya taşıma sektörü olan ilçede sizlere hizmet vermekten guru duymaktayız. Atasay nakliyat firması olarak hizmet politikamız kaliteli ve güvenilir hizmetleri en uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunmaktır. Bu politika sayesinde Çiğli eşya taşıma sektörünün en popüler firmalarından bir tanesi olmayı başaran firmamız sizlere daima en iyi hizmet garantisi vermektedir.

Çiğli Evden Eve Nakliyat Firması

Çiğli evden eve nakliyat hizmetlerinde uzman personeli ile başarıdan başarıya koşan Atasay nakliyat firmamızı sizlerde güvenle tercih edebilirsiniz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sektördeki gelişmelerden hep anında haberdar olan firmamız bu sayede hizmetlerini de sürekli olarak yenilemektedir. Yaptığı bütün hizmetleri müşterilerinin beğenisine sunan firmamız bu sayede memnun kalınmayan hizmetleri anında çıkartarak daha kaliteli hizmetler sunmaktadır. Bu yenilikçi anlayışımız sayesinde evden eve nakliyat sektöründe durmadan yükselmeye devam etmekteyiz.

Çiğli Asansörlü Nakliye Hizmetleri

Çiğli ilçesinde son yıllarda yüksek katlı binaların yapılması taşımacılık sektörünün asansörlü nakliye hizmetini ilçede zorunlu hizmet haline getirmiştir. Çiğli asansörlü nakliye hizmeti sayesinde hem firma çalışanlarımız fazla yorulmadan hizmet gerçekleştirebiliyor. Hem de müşterilerimize daha güvenilir taşıma hizmetleri alıyor. Hem bizim için hem de müşterilerimiz için artı kolaylıklar sağlayan asansörlü nakliye hizmeti sektörde yeni bir çağ başlatmıştır. Son sistem araçlarımız ile asansörlü nakliye hizmetinde kaliteli hizmetin aranan adresi olmaktan gurur duyuyoruz.

Çiğli Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Çiğli sigortalı taşımacılık hizmeti ilçede kesinlikli müşterilerimize sunduğumuz bir hizmettir. Eşyalarınızı güvence altına almadan taşımayan firmamız bu konuda oldukça hassastır. Artık daha da bilinçli olan vatandaşlarımız eşyalarına zarar gelse bile mağdur olmamak için nakliye firmasından mutlaka sigortalı taşımacılık hizmeti talep etmelidir. Çünkü bazı firmalar uyanıklık yapıp bu hizmeti vermeden eşyalarınızı taşıyabilir. Profesyonel taşıma hizmeti almak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Menü